News

ORTEGA GUITARS POLSKA Z DUMĄ WITA PIOTRA SŁAPĘ

Ortega Guitars Polska z nieukrywaną radością wita Piotra Słapę na oficjalnej liście artystów Ortega.

Styl gry Piotra opiera się na widowiskowej technice fingerstyle. Swoje umiejętności gitarowe doskonalił w światowej stolicy muzyki country – Nashville w USA. Jego autorska muzyka łączy w sobie różne gatunki – zarówno blues, jazz, rock, country czy funk. 

W 2014 roku na festiwalu Guitar Awards został wybrany do najlepszej trójki gitarzystów akustycznych w Polsce.

Jako instrumentalista zagrał ponad 300 solowych koncertów. Na festiwalowych scenach występował z takimi artystami jak Tommy Emmanuel, Martin Taylor, Rodrigo y Gabriela, Scott Henderson, Joscho Stephan, Jon Gomm, Marek Napiórkowski, Krzysztof Pełech i wielu innych.

Obecnie – oprócz twórczości solowej – pracuje nad wspólnym projektem akustycznym z piosenkarką Karoliną Charko.

Piotr jest cenionym instruktorem oraz promotorem gitary w Polsce. W 2011 roku założył  szkołę gitary Guitarschool.pl w Warszawie. Od ponad 10 lat związany jest z magazynem „Gitarzysta” jako wykładowca rubryki warsztat gitary akustycznej. Jest autorem 130 publikacji z lekcjami gitary.

Kolejnym dowodem na wyjątkowy gust muzyczny Piotra jest fakt, że wybrał dla siebie nasz model gitary Ortega RCE409SN-25TH (wyprodukowany w Hiszpanii), który został wprowadzony w tym roku z okazji 25-lecia Ortega Guitars.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o muzyce Piotra, odwiedź jego stronę internetową i śledź kanały społecznościowe Ortega Guitars Polska, w których wkrótce rozpocznie się cała seria filmów z naszym nowym artystą.

Więcej informacji:

http://ortegaguitars.com
https://facebook.com/OrtegaGuitarsPolska
https://instagram.com/ortega_guitars_poland
http://piotrslapa.com
https://facebook.com/piotrslapamusic