News

Pięć nowych efektów EarthQuaker Devices w wersjach V2/V3

Pięć zupełnie nowych efektów EQD w wersjach V2 i V3 posiada bardzo ciche, łatwe w przełączaniu, oparte na przekaźnikach i wyjątkowo wytrzymałe przełączniki soft-touch. Pozostałe punkty specyfikacji pokrywają się z wypróbowanymi i sprawdzonymi wersjami pierwotnymi.

EarthQuaker Devices Dunes V2 Mini Mega Ultimate Overdrive

Dunes to skondensowana wersja bardzo popularnego efektu EQD Palisades. Posiada przełącznik Voice o następujących ustawieniach: „MOSFET” inaczej twarde brzmienie crunch, „Silicon” czyli klasyczne brzmienie 808 oraz „None” od czystego podbicia po czysty op-ampowy przester. Urządzenie posiada przełącznik bandwidth który można ustawić w pozycji „stock” dla klasycznego brzmienia, lub w pozycji „full range” aby wmocnić niskie tony. Ponadto, efekt posiada przełącznik Normal/Bright oraz kontrolery Tone, Volume i Gain a także tryb true bypass. Kostkę wyprodukowano w USA.

Sugerowana cena detaliczna efektu EarthQuaker Devices Dunes V2 wynosi, wliczając VAT, 1163,00 PLN.

EarthQuaker Devices Ghost Echo V3 Reverb

Z EQD Ghost Echo V3 można wydobyć pierwszorzędne, dźwięczne, vintage’owe efekty pogłosu sprężynowego, tym samym zwiększając przestrzeń, głębię i charakter swojego brzmienia. Dzięki kontrolerowi Attack regulującemu pre-delay oraz potencjometrom Depth i Dwell dopieszczającym efekt spring reverb, Ghost Echo jest wyjątkowo wszechstronny. Ścieżka sygnału dry jest w pełni analogowa, a kostka obsługuje tryb true bypass. Wyprodukowano ją ręcznie w Ohio, USA.

Sugerowana cena detaliczna efektu EarthQuaker Devices Ghost Echo V3 Reverb, wliczając VAT, 1112,40 PLN.

EarthQuaker Devices Sea Machine V3 Super Chorus

Efekt Sea Machine V3 to, pod wieloma względami, niepowtarzalny efekt chorus. Ta analogowo/cyfrowa hybryda posiada 6 kontrolerów (Shape, Rate, Depth, Intensity, Dimension oraz Animate), zwiększony czas delaya (w porównaniu do standardowych chorusów), diodę LED sygnalizującą prędkość, analogową ścieżkę sygnału dry i True Bypass. Sea Machine V3 oferuje zarówno cyfrowe jak i analogowe efekty chorus i świetnie współpracuje z gitarami elektrycznymi na przesterze. Dodatkowe kontrolery Dimension i Animate znacznie zwiększają paletę brzmień tej kostki, wyprodukowanej w Ohio, USA.

Sugerowana cena detaliczna efektu EarthQuaker Sea Machine V3 Super Chorus, wliczając VAT, 1214,00 PLN.

EarthQuaker Devices Terminal V2 Destructive Fuzz Device

Efekt Terminal Fuzz skonstruowano na bazie analogowego układu i wyjątkowego charakteru klasycznego JAX Fuzza. Brzmieniowa paleta Terminala obejmuje tradycyjny, warczący overdrive jak również żarzący się fuzz ze sporym zapasem headroomu, którym można dopalić każdy wzmacniacz. Za pomocą kontrolerów Voice (regulującego wyższe i niższe tony średniego pasma), Treble, Level i Fuzz, efekt świetnie podkreśli nie tylko gitarę, gdyż jest to zarazem jeden z najlepszych, aktualnie dostępnych basowych fuzzów. Posiada tryb true bypass i został wyprodukowany recznie w Ohio, USA.

Sugerowana cena detaliczna efektu EarthQuaker Devices Terminal V2 Destructive Fuzz Device wynosi, wliczając VAT 1135,92 PLN.

EarthQuaker Devices Tone Job V2 EQ & Booster

Tone Job to pełen zestaw wzmocnienia brzmienia, który został wyposażony w equalizer i booster, a także jest kompatybilny z gitarą, basem, syntezatorem i innymi instrumentami. Efekt posiada kontrolery Level, Treble, Mid i Bass przy czym trzy ostatnie mają zakres podbicia do 20 dB. Kontroler Level podbija sygnał (post EQ) pięciokrotnie w stosunku do sygnału wejścia (w zależności od ułożenia potencjometru). EQD Tone Job może służyć do dokładnej regulacji brzmienia na końcu łańcucha efektów.

Sugerowana cena detaliczna efektu EarthQuaker Devices Tone Job V2 EQ & Booster wynosi, wliczając VAT 991,00 PLN.

Wszystkie powyższe nowości są już dostępne.

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

https://www.earthquakerdevices.com