News

Seymour Duncan Joe Bonamassa Signature Bonnie Strat – Zestaw Pickupów – Aged White / Non Aged

White / Loaded Pickguard

Uwaga jaką Joe Bonamassa poświęca brzmieniu to już wręcz legenda. Zatem kiedy Bonnie, Fender Stratocaster Bonamassy z 1955 roku, określany jest przez artystę jako „najlepszy Strat”, Seymour Duncan w pełni się z tym zgadza.

Tak jak w przypadku każdej wintydżowej przystawki od Seymour Duncan, zestaw Bonnie Strat single-coil to wierne brzmieniowe i wizualne odwzorowanie pickupów Joe Bonamassy. Przystawki posiadają vintydżowe, materiałowe przewody, czarny forbonowy płaskownik, prętowe magnesy Alnico IV, a także rezystancję 5,96K. Co więcej, zastosowano tu wierne oryginalnym przystawkom obudowy, wyprodukowane specjalnie z postarzanego plastiku. Joe Bonamassa to bez wątpienia autorytet gitarowego brzmienia, a jego limitowany zestaw Joe Bonamassa Signature Bonnie Strat Pickup Set to serce i dusza jego ulubionej gitary strat. Zatem niezależnie od tego, czy chcecie uzyskać brzmienie Bonammasy, czy zwyczajnie szukacie najlepszego brzmienia strat, te pickupy są dla Was. Pośpiech jest wskazany, wyprodukowano bowiem tylko 550 zestawów tych pickupów na cały świat. Wersja Loaded Pickguard posiada dodatkowo specjalnie dobierany kondensator „Phone Book” .1uF/150V, 5-drożny przełącznik (taki sam jaki posiada instrument Bonnie), a także gałki potencjometrów typu mini skirt, wszystko tak jak w oryginalnym instrumencie artysty. Pickguard wyposażono także w trzy wysokiej klasy potencjometry 250K CTS. Zestaw ten to najprosztsza i najwierniejsza droga do uzyskania brzmienia Joe Bonamassa Signature Bonnie Strat. Wersja na pickguardzie, z kompletną elektroniką, limitowana jest wyłącznie do 100 sztuk, a zatem czas na zdobycie tego legendarnego brzmienia jest krótki, nie ma zatem co zwleka.

Specyfikacja Pickupów:
zestaw Joe Bonamassa Signature dla gitar elektrycznych typu strat
dokładna replika pickupów z instrumentu Joe Bonamassy, gitary hardtail 1955 Fender Stratocaster (‚Bonnie’)
limitowana edycja, tylko 550 zestawów na caly świat (w kolorze postarzany biały lub biały)
specjalnie skalibrowane magnesy Alnico IV odwzorowują magnetyzm oryginalnych pickupów w instrumencie Joe Bonamassy
pickupy single coil, nabiegunniki typu staggered
wiernie odwzorowane obudowy pickupów
rezystancja DC r (gryf, środek, mostek) 5,96 kOhm
środkowy pickup z odwróconym uzwojeniem oraz polaryzacją (RWRP), w pozycji z pickupem mostkowym czy gryfowym działa bezszumowo
kabel połaczeniowy w tekstylnej otulinie
pickupy o klasycznym, niskim poziomie sygnału
dwie werske kolorystyczne biały / biały postarzany

Specyfikacja Pickguardu:
dokładna replika pickupów oraz elektroniki z instrumentu Joe Bonamassy, gitary hardtail 1955 Fender Stratocaster (‚Bonnie’)
liitowana edycja, tylko 100 sztuk na cały świat
wintydżowy 8-otworowy, biały pickguard
wintydżowy układ regulacji (brak tone w pozycji 1)
specjalny kondensator w stylu „Phone Book” .1uF/150V
wysokiej klasy potencjometry CTS 250K
5-pozycyjny przełacznik zmiany pickupów, gałki potencjometrów typu mini skirt (Vol/Tone)
gniazdo jack, okablowanie z tekstylną otuliną
kolor biały niepostarzany

Wideo: